Erősáramú technikus (Vasút-automatizálási üzletág)

Állásajánlat nyomtatása

Prolan Irányítástechnikai Zrt. 34 éves, magyar tulajdonú stabilan működő középvállalat. Saját fejlesztésű termékpalettánk lefedi a közművek és a vasút-automatizálási igények széles skáláját itthon és külföldön egyaránt.

Vállalatunk a folyamatos fejlesztésekben hisz, és nap mint nap tesz azért, hogy a mérnökei tudását az emberek biztonságának szolgálatába állítsa.

Irodaházunk Budakalász, Lenfonó HÉV megállóval szemben, könnyen megközelíthető, gyönyörű, ősfás parkban található. Az autóval érkező kollégáink számára az udvarban parkolóhelyet biztosítunk, valamint zárható, fedett kerékpártároló áll a biciklivel érkező munkatársaink rendelkezésére.

Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

A mi csapatunk feladata a vasúti erősáram (villamos vontatás és felsővezetéki energiaellátás, váltófűtés, térvilágítás) területre komplex megoldások szállítása. Akkor fogod jól érezni magad köztünk,

  • ha a szoftver és a hardver is érdekel,
  • ha nem rettensz meg az Excel és Access programokhoz hasonló tool-ok használatától,
  • ha szeretsz utazni, így megismerve Magyarország vasútállomásait és fontosabb vasúti objektumait,
  • ha van műszaki érzéked, nem ijedsz meg egy csavarhúzó vagy egy forrasztópáka láttán,
  • ha szeretnéd az ötlettől a megvalósulásig egyben látni a folyamatot, mert nálunk erre is van lehetőséged,
  • ha tele vagy kreatív ötletekkel és szereted fejben előre megtervezni a munkát.

Milyen feladatok várnak Rád?

8 órásrugalmas munkarendbe keressük az új erősáramú technikus munkatársunkat.

Akinek a feladata:

  • közreműködés vasúti erősáramú (vontatási alállomás, felsővezetéki távvezérlés, villamos váltófűtés, térvilágítás felügyelet) rendszerek távvezérlési és automatizálási feladatainak megvalósításában,
  • saját gyártású berendezéseink kapcsolási rajz alapján gyártóművi próbája és tesztelése,
  • saját gyártású PLC-k beüzemelése, programok rátöltése és archiválása,
  • helyszíni próbák és üzembe helyezés (Magyarország teljes területén céges autóval, esetenként 2-3 napos távolléttel),
  • telepített berendezéseinknél hibaelhárítás és karbantartás,
  • próbákról és karbantartásokról jegyzőkönyvek készítése,
  • rendszer- és fejlesztőmérnökök támogatása.

Nálunk a szakterület legjobbjaival dolgozhatsz együtt egy olyan helyen, ahol odafigyelnek az emberek egymásra és környezetükre is. Az értékteremtő munkád eredménye évekkel később is sokak életére hatással lesz.

Téged várunk...

  • ha szakirányú (erősáramú elektrotechnikus, automatikai technikus) végzettséged van,
  • ha erősséged az analitikus és rendszerszintű gondolkodás,
  • ha magabiztosan kezeled az irodai (Ms Office) alkalmazásokat,
  • ha B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és kedveled a mobilitást,
  • ha van benned egy jó nagy adag kíváncsiság és nyitottság az új dolgokra, tanulásra, fejlődésre

Előnyt jelent ebben a pozícióban:

  • ha hasonló munkakörben, vagy vasút erősáramú vagy villamos-ipari területen szerezted a tapasztalataid,
  • ha Linux felhasználói ismereteid vannak,
  • ha SCADA rendszer integrációban szereztél tapasztalatot,
  • ha van automatizálási ismereted.

… és amit Mi kínálunk Neked!

Béren kívül az alábbi juttatások elérhetőek:

  • Az éves cafeteria keretösszeget szabadon oszthatod fel a különböző elemek között, mint a SZÉP kártya, kultúra, sport, óvoda, készpénz.
  • A kollégák fejlődését mindenki számára elérhető képzési keret biztosítja. Szakmai- és készségfejlesztő képzések, valamint angol tanfolyamok közül is tudsz válogatni.
  • Minden évben szervezünk céges szintű csapatépítő programokat, mint például vitorlázás az Adrián, rafting Szlovéniában, wellness hétvége, valamint kisebb csapatszintű programokat, mint például gokartverseny, paintball, főzős program, szabaduló szoba. Ezekhez munkaidő-kedvezményt is biztosítunk.
  • Számítógépes munkavégzéshez – orvosi javaslatra –, 30 000 Ft/év támogatást biztosítunk szemüveg vásárlásra.
  • Tavasszal egészségünk megőrzése és immunrendszerünk erősítése érdekében 8-12 héten keresztül gyümölcsnapot tartunk. Nyáron fagyi nap, télen Túró Rudi nap teszi színesebbé a hétköznapokat.
  • Már hagyomány nálunk, hogy a kollégák gyermekei számára nyári tábort szervezünk. A gyermekek számára háromszori étkezést, színes programokat, kézműves foglalkozást, éneklést és sok-sok mókát biztosítanak a szakképzett pedagógusok. Mindezt itt az ősfás parkunkban, a szülőktől néhány méterre. Ezzel a lehetőséggel is igyekszünk megkönnyíteni családos munkatársaink számára a gyermekek nyári felügyeletét.
  • Amennyiben a tömegközlekedést veszed majd igénybe a munkába járáshoz, akkor a lakóhelyed és Budakalász közti bérlet vagy menetjegy árának 86%-át megtérítjük számodra.
  • Különböző ingyenes sportolási lehetőségek közül tudsz választani: jóga, tenisz, foci, squash.

Elsőként egy személyes interjú keretében találkoznánk, amelyen a műszaki igazgató, leendő vezetőd és a HR vezető lesz jelen. Ezt az egy órás közvetlen hangulatú beszélgetést az irodánkba, Budakalászra tervezzük, ahol lesz lehetőséged kérdezni, megismerkedni a feladattal, sőt bemutatjuk a környezetet és így bepillantást nyerhetsz a mindennapok hangulatába is.

Csatlakozz hozzánk!

Légy részese Te is a #ProlanSpirit-nek!

Várjuk jelentkezésed!

Kérdésed lenne?

Keress minket bizalommal!

JENEY Gabriella
HR vezető

jeney.gabriella@prolan.hu
+36 30 210 9488

Megkérdeztük kollégáinkat, hogy ajánlana-e minket a barátainak, ismerőseinek? Ha igen, akkor miért?

  • Igen, mert a Prolan valódi tettekkel próbál minél jobb körülményeket biztosítani a dolgozóinak, érezhető a munkavállalók megbecsülése, szakmai fejlődésre rengeteg lehetőséget biztosít.
  • Igen, mert itt a szakértelem és a jó hangulat nem zárja ki egymást. :)
  • Egyértelműen igen a válasz. :) A felvételkor kapott céges infók, az ismerősök véleménye – az eddigi tapasztalataim alapján – fedi a valóságot! :)
  • Igen, mert egy emberközeli munkahely, ahol van lehetőség fejlődni, innovatív ötleteket megvalósítani és a kollégák is ezeknek megfelelő hozzáállásúak.