Üzletfejlesztő

A Prolan Irányítástechnikai Zrt. 34 éves, magyar tulajdonú stabilan működő középvállalat. Saját fejlesztésű termékpalettánk lefedi a vasút-automatizálási igények és a közművek széles skáláját itthon és külföldön egyaránt.

Büszkék vagyunk arra, hogy egyedüli magyar vállalkozásként hibrid-elektronikus vasúti biztosítóberendezést fejlesztettünk, hogy korszerűbbé és biztonságosabbá tegyük a vasúti forgalomirányítást!

Energiamenedzsment üzletágunk termékei hazai, német és más régiós áramszolgáltatóknak nyújtanak teljesítményvezérléshez és hálózati adatgyűjtéshez megoldásokat.

Új kollégánkat keressük Üzletfejlesztő pozícióba. Energiamenedzsment üzletágunk jól felépített termékportfolióval rendelkezik, főbb hazai partnereink: MVM, MAVIR, EON, OPUS-TITÁSZ. Termékeinkről rövid áttekintést honlapunkon talál.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (villamosmérnök előny),
  • villamosenergia-ipar területén releváns szakmai tapasztalatot szerzett,
  • közbeszerzési (EKR, Electool Fluenta) rendszerekben releváns ismerettel bír (min. 3 év),
  • hazai és külföldi utazások életkörülményeivel összeegyeztethetőek,
  • angol és/vagy német nyelven üzleti környezetben is képes magát és cégünket képviselni.

Ha úgy érzi, hogy...

  • képes az üzleti lehetőségeket felismerve, a szükséges területek bevonásával együttműködve új termékek, szolgáltatások megfogalmazására, kifejlesztésére,
  • képes a vállalkozási szerződésekben foglaltakat érvényesíteni cégünk érdekében,
  • képes nehéz helyzetekben is döntést hozni,
  • képes támogató szemlélettel végezni a feladatait,
  • erőssége a rendszerszintű gondolkodás és a munkatervezés és szervezés,
  • céltudatosnak tarja magát, és képes szakmai információk alapján priorizálni.

Milyen feladatai lesznek?

  • saját fejlesztésű termékeink megismerése, termékfelelősi feladatok ellátása,
  • partnereinktől érkező igények magas szintű szakmai támogatása,
  • marketing anyagok elkészítésében való közreműködés,
  • új üzleti lehetőségek felkutatása hazai és nemzetközi viszonylatban,
  • partnereinktől érkező reklamációk kezelése (8D riport),
  • versenytárgyalásokon történő részvétel,
  • társosztályok támogatása és velük való együttműködés (logisztika, hw és sw fejlesztés, gyártáselőkészítés),
  • vevőrendelések, szállítási forecastok beszerzése, tervek elkészítése.

Ami nehézséget jelenthet:

A feladatok diverzitása jelenthet problémát, azonban támogató, segítőkész kollégáinkra biztonsággal lehet számítani.

Lokáció:

Budakalászon, több mint 1 hektáros ősfás parkban helyezkedik el a Prolan csoport. Budakalász könnyen megközelíthető akár tömegközlekedéssel (MÁV-HÉV), akár autóval (M0, 11.sz. főút).

Vállalati kultúránk bemutatása:

Béren kívül az alábbi juttatások elérhetőek:

  • Az éves cafeteria keretösszeget szabadon felosztható a különböző elemek között, mint a SZÉP kártya, kultúra jegy/bérlet, sport jegy/bérlet, bölcsődei/óvodai szolgáltatás, készpénz.
  • kollégák fejlődését mindenki számára elérhető képzési keret biztosítja. Szakmai- és készségfejlesztő képzések, valamint angol tanfolyamok közül is lehet válogatni.
  • Minden évben szervezünk céges szintű csapatépítő programokat, mint például rafting Szlovéniában, wellness hétvége, európai városlátogatások, valamint kisebb csapatszintű programokat, mint például gokartverseny, paintball, főzős program, szabaduló szoba. Ezen programokhoz minden kollégánknak munkaidő-kedvezményt is biztosítunk.
  • Tavasszal egészségünk megőrzése és immunrendszerünk erősítése érdekében 8-12 héten keresztül gyümölcsnapot tartunk. Nyáron fagyi nap, télen Túró Rudi nap teszi színesebbé a hétköznapokat.
  • Már hagyomány nálunk, hogy a kollégák gyermekei számára nyári tábort szervezünk. A gyermekek számára háromszori étkezést, színes programokat, kézműves foglalkozást, éneklést és sok-sok mókát biztosítanak a szakképzett pedagógusok Budakalászon az irodaházunk parkjában. Ezzel a lehetőséggel is igyekszünk megkönnyíteni családos munkatársaink számára a gyermekek nyári felügyeletét.
  • Különböző ingyenes sportolási lehetőségek közül lehet választani: jóga, tenisz, foci, squash.

Elsőként egy személyes interjú keretében találkozunk, amelyen a vezérigazgató és a HR vezető lesz jelen. Ezt a 1-1,5 órás közvetlen hangulatú beszélgetést budakalászi irodaházunkba tervezzük, ahol lesz lehetőség kérdezni, megismerkedni a feladattal, sőt bemutatjuk a környezetet, és így bepillantást nyerhet a Prolan mindennapjaiba is.

A pozíció betöltésének várható időpontja: 2024. II. negyedév

Kérdésed lenne?

Keress minket bizalommal!

JENEY Gabriella
HR vezető

jeney.gabriella@prolan.hu
+36 30 210 9488

Megkérdeztük kollégáinkat, hogy ajánlana-e minket a barátainak, ismerőseinek? Ha igen, akkor miért?

  • Igen, mert a Prolan valódi tettekkel próbál minél jobb körülményeket biztosítani a dolgozóinak, érezhető a munkavállalók megbecsülése, szakmai fejlődésre rengeteg lehetőséget biztosít.
  • Igen, mert itt a szakértelem és a jó hangulat nem zárja ki egymást. :)
  • Egyértelműen igen a válasz. :) A felvételkor kapott céges infók, az ismerősök véleménye – az eddigi tapasztalataim alapján – fedi a valóságot! :)
  • Igen, mert egy emberközeli munkahely, ahol van lehetőség fejlődni, innovatív ötleteket megvalósítani és a kollégák is ezeknek megfelelő hozzáállásúak.