Raktáros munkatárs

Évszázados múltunk és a Prolan Csoport háttere a minőség és megbízhatóság garanciája.

A Prolan Elektronikai Gyár Kft.-nél nyomtatott áramköri lapok szerelését, forrasztását, valamint a kész modulok különféle vizsgálatait megbízóink igényeihez igazodva végezzük.

Irodaházunk és gyárépületünk Budakalász, Lenfonó HÉV megállóval szemben, könnyen megközelíthető, gyönyörű, ősfás parkban található. Az autóval érkező kollégáink számára az udvarban parkolóhelyet biztosítunk, valamint zárható, fedett kerékpártároló áll a biciklivel érkező munkatársaink rendelkezésére.

Mire számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk?

Gyártó csarnokunk és irodánk is légkondicionált. Nagyjából 45 fős kedves, összetartó közösség várja, hogy szaktudásoddal segítsd a munkájukat. Raktáros munkatárs kollégát keresünk a csapatunkba. Fontos, hogy mi hosszútávra tervezünk veled!

Pozícióhoz két fő tevékenység tartozik: részvétel a raktár mindennapi tevékenységeiben, beleértve a külső raktárhelyre és raktárhelyről történő anyagszállítást.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • precíz áruellenőrzés és adminisztratív feladatok ellátása,
  • raktározási rendszer napi szintű használata (SAP),
    • alkatrészek könyvelése,
    • anyagellátás biztosítása és felhasználásának nyomon követése,
    • rendelések rögzítése és előkészítése, gyártórendelések kiadása,
    • a készletgazdálkodás időbeni informálása a gyártást akadályozó anyagokról,
  • anyagszállítási feladatok (céges autóval, és a telephelytől 10 km-re található külső raktár között)
  • szoros együttműködés a gyártáselőkészítési és logisztikai osztállyal.

Mindezt egy olyan ötletekre nyitott csapatban, ahol számíthatsz a többiek tapasztalatára, széles látókörére.

A csapatról, ahová új kollégánkat keressük:

Közvetlen vezetődfigyelmességet és precizitást vár el a kollégáitól, de nem csak elvárásokat támaszt, hanem vezetőként támogatja az irányítása alá tartozó munkatársakat. A csapattagok az egymásra épülő feladatokban segítik egymást.

Téged várunk...,

  • ha "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • ha megbízható, precíz és pontos munkavégzés jellemez,
  • ha önálló vagy, de csapatban is szívesen dolgozol,
  • ha felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.

Előnyt jelent ebben a pozícióban:

  • ha rendelkezel elektronikai alkatrész ismerettel,
  • ha raktározási/gyártási területen már rendelkezel min. 2 éves tapasztalattal,
  • ha felhasználói szinten ismered már az SAP-t.

… és amit Mi kínálunk Neked!

  • A munkaidő 7.00-15.00 óra között tart.
  • Tavasszal egészségünk megőrzése és immunrendszerünk erősítése érdekében 8 héten keresztül gyümölcsnapot tartunk. Nyáron fagyi nap, télen Túró Rudi nap teszi színesebbé a hétköznapokat.
  • Már hagyomány nálunk, hogy a kollégák gyermekei számára nyári tábort szervezünk. A gyermekek számára háromszori étkezést, színes programokat, kézműves foglalkozást, éneklést és sok-sok mókát biztosítanak a szakképzett pedagógusok. Mindezt itt az ősfás parkunkban, a szülőktől néhány méterre. Ezzel a lehetőséggel is igyekszünk megkönnyíteni családos munkatársaink számára a gyermekek nyári felügyeletét.
  • Amennyiben a tömegközlekedést veszed majd igénybe a munkába járáshoz, akkor a lakóhelyed és Budakalász közti bérlet vagy menetjegy árának 100%-át megtérítjük számodra.
  • Különböző ingyenes sportolási lehetőségek közül tudsz választani: jóga, tenisz, foci, squash.

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Biztos munkahely: Az elmúlt években a kiszámíthatatlan gazdasági környezet ellenére is stabilan működtünk és működünk.
  • Mindig számíthatsz a tapasztalt és támogató szakemberek segítségére, nemcsak a saját csapatodban, hanem szervezeti szinten is.
  • A munka és a magánélet egyensúlya nálunk a tervezhetőségnek köszönhetően megvalósítható.
  • Ha Budapestről jössz autóval, akkor a csúcsforgalommal szemben közlekedsz, így elkerülheted a budapesti dugókat. Ha HÉV-vel érkezel, akkor kiszámítható közlekedésre számíthatsz.

Csatlakozz hozzánk!

Légy részese Te is a #ProlanSpirit-nek!

Várjuk jelentkezésed!

Kérdésed lenne?

Keress minket bizalommal!

JENEY Gabriella
HR vezető

jeney.gabriella@prolan.hu
+36 30 210 9488